لوله پلي اتيلن


لوله پلي اتيلن به لوله اي گفته مي شود که از جنس پلي اتيلن و با مواد پلي اتيلن و بدون افزودني هاي ( گرانول ) ديگر توليد شده باشد و همين مواد پلي اتيلن است که به لوله پلي اتيلن شکل و ظاهر ميدهد که باعث مزاياي زياد لوله پلي اتيلن و محبوبيت آن براي آبرساني شده است .


لوله پلي اتيلن در آب و هواي معتدل عملکرد بسيار مناسبي دارد و اگر نيازهاي مربوط به نصب و مهندسي کامل انجام گردد ، از آنها مي توان براي سالهاي طولاني استفاده کرد بدون هيچگونه مشکل و شکسته شدن لوله . لوله گذاري لوله پلي اتيلن به صورتي است که در واقع شما يک لوله بسيار انعطاف پذير را جاي گذاري ميکنيد و معمولا از اين لوله ها براي آبرساني و آبياري مي توان استفاده کرد. همانطور که ميدانيد جز اصلي لوله پلي اتيلن يک زنجيره پليمري ساخته شده از مولکولهاي اتيلن است که از کربن و هيدروژن ساخته شده اند .


لوله پلي اتيلن در رده هاي فشارهاي مختلفي در بازار عرضه مي شود و خريداران با توجه به نياز خود اقدام به خريد مي کنند. اين مزيت ها موجب شده لوله پلي اتيلن آبرساني جاي لوله في و بتني را بگيرد. کاربرد اصلي لوله پلي اتيلن جهت آبرساني براي انتقال آب در خارج از شهرها و يا در داخل شهرها براي انشعابات اصلي مي باشد. مواد پلي اتيلني که در توليد مورد استفاده قرار مي‌گيرد بايد نوع اين مواد ، که براي توليد ساير محصولات پلي اتيلني مورد استفاده قرار مي‌گيرد متفاوت باشد. پلي اتيلن در گريد‌هاي مختلفي توليد و عرضه ميگردد که هر کدام از اين نوع مواد پلي اتيلن جهت کاربردهاي مختلفي مورد استفاده قرار مي‌گيرند.


قيمت لوله پلي اتيلن


با توجه به نوسانات بازار و تغيير قيمت مواد اوليه لذا از قرار دادن ليست قيمت لوله پلي اتيلن در سايت معذور شديم اما شما خريدار محترم مي توانيد با يک تماس از تمام قيمت ها مطلع شويد براي اين کار با کارشناسان فروش ما تماس بگريد و استعلام قيمت نماييد . کارشناسان ما با افتخار تمام آماده پاسخگويي به شما خريدارن عزيز مي باشد .


ما مي توانيم ليست قيمت انواع لوله پلي اتيلن را با استفاده از تلگرام يا واتساپ و يا فکس براي شما ارسال کنيم . منتظر شنيدن صداي گرم شما هستيم . لوله پلي اتيلن با کيفيت يکي از مهمترين عامل‌هاي تاثيرگذار بر صرفه‌جويي در مصرف و هدر رفت منابع است که لوله‌ پلي اتيلن توليدي در شرکت ناب زيست يکي از باکيفيت‌ترين نوع اين لوله‌هاي در سطح بين‌المللي است. در خريد لوله پلي اتيلن و اتصالات پلي اتيلن مواد اوليه مصرفي, تجهيزات کارخانه توليد کننده, اعتبار و شهرت کارخانه بايد مورد توجه قرار گيرد.


قيمت مواد پلي اتيلن که در توليد لوله پلي اتيلن استفاده ميشود در بورس همواره در حال تغيير و نوسان ميباشد و ثبات نسبي در قيمت وجود ندارد. همچنين فاکتورهاي متعدد ديگري اعم از نرخ ارز, هزينه حمل و نقل, هزينه هاي برق و هزينه‌هاي پرسنلي و بسياري موارد ديگر ممکن است در قيمت  و تهيه ليست قيمت تاثير گذار باشد. از اين‌رو توليد کنندگان و فروشندگان  قيمتهاي خود را به صورت روزانه و با مدت اعتبار يک روز به مشتريان مي‌دهند و شرکت در مناقصات يک ريسک بسيار پر خطر ميباشد.


قيمت لوله پلي اتيلن نسبت به نوع مواد اوليه (وارداتي و داخلي) گريد مواد و خلوص مواد اوليه متفاوت است. منظور از خلوص مواد ميزان ترکيب مواد اوليه با مواد ضايعاتي است و ناب زيست در توليد محصولات خود از هيچگونه مواد ضايعاتي استفاده نمي‌کند و به کيفيت عالي و توليد لوله پلي اتيلن بي نظير متعهد است و افتخار دارد که محصولات توليدي ناب زيست در تمامي آزمايش‌ها مورد تائيد بوده و کيفيت بالاي محصولات ناب زيست به اثبات رسيده است.


معيارهاي زيادي در قيمت نهايي لوله پلي اتيلن تاثير گذار است. قيمت لوله پلي اتيلن 2 اينچ و  4 اينچ با توجه به استفاده زياد و رقابتي بودن داراي نوسان کمتري در بازار است. همچنين تعيين قيمت  بستگي به قطر و فشار لوله دارد. و از قطر 20 ميليمتر شروع شده و نهايتا به 2400 ميليمتر در طرح‌هاي عظيم منتهي مي‌شوند. قيمت و وزن لوله رابطه مستقيم با فشار کاري لوله دارد, هرچه ميزان فشار بالاتر باشد وزن و قيمت لوله بالاتر مي‌رود. لوله پلي اتيلن از 2.5 بار تا 20 بار توليد و عرضه بازار مي گردد. قيمت لوله پلي اتيلن  بر اساس متر طول محاسبه مي‌شود , براي کارخانه فرق نمي‌کند که شما چه لوله‌اي و در چه قطري خريد کرده‌ايد بلکه مقدار مواد اوليه مصرف شده براي ساخت هر متر طول لوله پلي اتيلن مهم است.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تدریس خصوصی در تهران، کرج، اصفهان و کل ایران مدرسین تدریس خصوصی Jennifer Television aNd Movie Brian شباهنگ وب Panel downloadfiles خاکستر و بانو بازرگاني تجهيزات هتلي و قفلهاي ديجيتال آداک Kristina